SEO ÜRÜN DETAYLARI

  • SEO

SEO


Arama yapan insanlara sorulduğunda, aradıkları kelime ile ilgili sektörün en iyilerini en üst sıralarda görmeyi bekledikleri anlaşılıyor. Bu da gösteriyor ki; arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alan firmalar insanlar tarafından “en iyi firmalar” olarak algılanıyor.

İş alanınızla ilgili yalnızca tek bir kelimeye odaklanmadan, daha geniş çerçevede düşünerek sektörünüzle ilgili daha çok aramada görünmenizi sağlayan bir SEO planı hazırlamak yalnızca iş hacminizi arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda online itibarınızı da geliştiriyor.

Web sitenizin trafik kalitesini arttırmak
“Genellikle kısa sözler iyidir. Ancak, eski sözler hepsinden de iyidir.” -Churchill

Web sitenize trafik çekmek elbette kulağa çekici geliyor. Ancak, tok insanları bir restorana sokmak ne denli anlamlıysa, gelişigüzel insanların web sitenizi ziyaret etmelerini sağlamak o kadar anlamsızdır.

Web sitenize satışını yaptığınız ürün ve hizmetlerle ilgilenen ziyaretçileri çekebilmek, ziyaretleri satış ile sonlandırmak için hedef kelimeleriniz SEO uzmanı tarafından dikkatlice seçilmelidir.

Unutulmamalıdır ki; SEO web sitenizin trafiğini değil, firmanızın satışlarını arttırma sanatıdır.

Dönüşümleri arttırmak
“Tasarım, yalnızca nasıl göründüğü ile ilgili değildir. Tasarım nasıl çalıştığıdır.” -Steve Jobs

Dönüşümün gerçekleşmesi için web sitenizin arama motorları için değil, insanlar için tasarlanmış olması gereklidir. Bu kural unutulduğunda hem Google tarafından siteniz cezalandırılabilir, hem de ziyaretçileriniz sitenizde çok fazla SEO optimizasyonu yapıldığı için içeriği anlamakta, dolayısıyla karar vermekte zorlanacaklardır.

İşini bilen bir uzman, her zaman sitenizi ziyaretçileriniz için anlaşılabilir kılmayı ön planda tutar.

 

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ Bunlarda İlginizi Çekebilir !

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Detaylar
SEO

SEO

Detaylar
KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

Detaylar
SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA

Detaylar
GRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM

Detaylar
Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Detaylar